Sokop

Snubní a zásnubní prsteny, Brno - Zlatnictví Sokop

Zásnubní prsten s diamantem 0,6 ct, Brno - Zlatnictví Sokop

Zásnubní prsteny

Na zakázku vyrábíme klasické zásnubní prsteny, moderní i méně tradiční modely prstenů, které se stanou pravým klenotem při Vašem zasnoubení. Vyhovíme požadavkům běžných zákazníků i těch, kteří hledají velmi luxusní varianty zásnubních prstenů s diamantem (briliantem). Kameny do našich prstenů doprovází nejlepší certifikáty GIA nebo IGI.

Říká se, že "diamanty jsou věčné", a proto je jejich cílem v zásnubním prstenu připomínat trvalost lásky a vztahu. K výrobě proto přistupujeme nanejvýš poctivě, tak, aby hotový prsten představoval skutečný originál, který přečká i náročné chvíle, jež s sebou život přináší.

Výroba zásnubních prstenů probíhá v dílně na adrese Soběšická 2, Brno - Husovice, kam za námi můžete také osobně přijít. Na místě upřesníme Vaše přání, případně požadavky na diamant (briliant), a posléze sdělíme též cenu zásnubního prstenu, která Vás jistě nezklame.

Certifikát k zásnubnímu prstenu s diamantem (briliantem), Brno - Zlatnictví Sokop Zásnubní prsten s diamantem 0,6 ct, Brno - Zlatnictví Sokop

Více ukázek v galerii zde

Zlatnictví Sokop

Prsteny

Nástroje v dílně, Brno - Zlatnictví Sokop Prsteny na stole během výroby, Brno - Zlatnictví Sokop Kovadlinka sloužící k výrobě prstenů, Brno - Zlatnictví Sokop Válcovačka zlata pro docílení správné tloušťky materiálu, Brno - Zlatnictví Sokop

Adresa

Soběšická 2, Brno - Husovice 614 00
IČ: 670 59 287, evid. u ŽÚ Brno-město

Telefon

+420 539 086 425
+420 732 316 348

E-mail

info(na)zlatnictvi-brno.cz

Web

www.zlatnictvi-brno.cz

Zásnubní prsteny, Brno - Zlatnictví Sokop