Sokop

Snubní a zásnubní prsteny, Brno - Zlatnictví Sokop

Snubní prsteny z kombinovaného zlata s malými brilianty, Brno - Zlatnictví Sokop

Snubní prsteny

Na zakázku vyrábíme klasické snubní prsteny i netradiční modely podle originálních návrhů. Dokážeme tak pro manželský pár zhotovit ideální pár zlatých kroužků, jež Vás bude provázet po celý život. Vyhovíme požadavkům běžných zákazníků i těch, kteří hledají skutečně luxusní varianty snubních prstenů s diamantem (briliantem). Kameny do našich prstenů doprovází nejlepší certifikáty GIA nebo IGI.

Brněnská zlatnická dílna Zdeňka Sokopa se specializuje na tradiční ruční výrobu snubních prstenů již mnoho let. Za příznivé ceny vyrábíme prsteny, které se stanou klenotem každého výjimečného manželství. Na kvalitu snubních prstenů i diamantů z našeho brněnského zlatnictví se proto můžete spolehnout.

Výroba snubních prstenů probíhá v dílně na adrese Soběšická 2, Brno - Husovice, kam za námi můžete také osobně přijít. Na místě upřesníme Vaše přání, případně požadavky na diamant (briliant), a posléze sdělíme též cenu snubního prstenu, která Vás jistě nezklame.

Snubní prsteny ze žlutého a růžového zlata, Brno - Zlatnictví Sokop Originální děrované snubní prsteny, Brno - Zlatnictví Sokop

Více ukázek v galerii zde

Zlatnictví Sokop

Prsteny

Nástroje v dílně, Brno - Zlatnictví Sokop Prsteny na stole během výroby, Brno - Zlatnictví Sokop Kovadlinka sloužící k výrobě prstenů, Brno - Zlatnictví Sokop Válcovačka zlata pro docílení správné tloušťky materiálu, Brno - Zlatnictví Sokop

Adresa

Soběšická 2, Brno - Husovice 614 00
IČ: 670 59 287, evid. u ŽÚ Brno-město

Telefon

+420 539 086 425
+420 732 316 348

E-mail

info(na)zlatnictvi-brno.cz

Web

www.zlatnictvi-brno.cz

Zásnubní prsteny, Brno - Zlatnictví Sokop